Zpět
25.01.2022, Czech PMU Congress

Oksana Martynenko

Celosvětově známá a jedinečná Oksana Martynenko - odbornice na permanentní make-up a autorka školících kurzů. Oksana je velmi žádanou učitelkou a mentorkou v oblasti permanentního make-upu a také pravidelným řečníkem a porotcem velkých kongresů a konferencí, a proto nikdy nezapomíná na další důležitou část své profesní praxe. Praxe a trvalé zdokonalování dovedností tvoří nedílnou součást jejího každodenního života, což podstatně zvyšuje rozsah a kvalitu znalostí, které je schopna poskytnout svým studentům ve srovnání s řadou jiných odborníků, kteří se plně věnovali výuce a kteří mají tendenci ztrácet své znalosti a praktické dovednosti v průběhu času. Oksana má za sebou více než 4000 prací s obočím během 7 let praxe. Práce na všech kontinentech s jakýmkoli typem pleti a barvou pleti – čísla a fakta mluví za vše.

Pravděpodobně nejnáročnější, ale zároveň nejkreativnější technika v oboru PMU – je technika hairstrokingu! Oksana vám řekne, proč stojí za to si tuto techniku zamilovat, jak si ji zjednodušit a co je nejdůležitější – jak rozvíjet své vlastní kreativní schopnosti, abyste si vytvořili svá vlastní jedinečná schémata a vzory.
OMG „Cashmere“ Brows je nejnovější unikátní technologie úpravy obočí technikou hairstrokingu, kde je nejdůležitější zejména vyhojený výsledek. Tato technika umožňuje dosáhnout dokonalého výsledku již od prvního ošetření. Všechno je mnohem jednodušší, než se zdá! Technika OMG „Cashmere“ Brows umožňuje vytvořit efekt hustého a nadýchaného obočí, které je vlastně moderním trendem naší doby.