Zpět
12.04.2021, Czech PMU Congress

Pomáhej tetováním

V rámci této akce také proběhne dobročinná akce.

Prihlašte a tetujte pro dobrou věc!

Vzhledem k situaci a neustálým omezením díky Covidu-19 jsme dobročinný projekt malinko pozměnili. Věříme ale, že o to víc vás pomůže a přispěje na dobrou věc.

PROJEKT POMÁHEJ TETOVÁNÍM:

Vzdejte se jedné platby za svou práci na dobrou věc!

Nemusíte se nikam přesouvat, tetujte ve svém studiu a přispějte na dobrou věc, tím, že se vzdáte jedné platby za Vaší práci. Vytetujte obočí, linky, rty či aquarelle tattoo a vybranou částku pošlete na transparentní účet. Přispět můžete libovolnou částku, avšak minimální platba 3.000 Kč.

Během procedury si nezapomeňte udělat krátké video (klidně jen 10 vteřin) a fotky Vaší práce. Tyto materiály poslouží  jako Vaše prezentace, čímž budete ještě navíc soutěžit o nejpovedenější práci a video použijeme do propagace.  Po celou dobu kongresu budeme video pouštět, v prostřihu tedy budou všechny dámy + jejich jména, které se této dobročinné akce zúčastní. Vítěze soutěže vyhlásíme na slavnostním galavečeru. 

V rámci soutěže zvolíme tři nejlepší práce bez rozdílu kategorie. Kriteria hodnocení bude celkové provedení, zvolená technika versus stav pokožky a všechny další okolnosti. Vyhrát tedy může opravdu každý!!!

Vítězové obdrží hodnotné ceny, poháry. Certifikáty o účasti obdrží všichni zúčastnění.
Předání šeku s celkovou vybranou částkou bude slavnostně předáno na gala večeru. 

NA CO PŘISPÍVÁTE:

Vzhledem k tomu, že pracujeme s kůží rozhodli jsme se přispět na onemocnění kůže ichtyóza
Ichtyóza je vzácné genetické kožní onemocnění a je bohužel nevyléčitelné.  Kromě neustálého narůstání vrstev kůže může dojít k:
- Přehřátí: Nefungující termoregulace. Pacient se nepotí. Tloušťka kůže neumožňuje potu dosáhnout až k povrchu pleti a účinně chladit.
- Omezení pohybu: Pokožka není pružná a pohyb může někd způsobovat díky napětí bolest.
- Sekundární infekce: Rozdělení a praskání kůže může vést k infekci kůže či těla.
- Poruchy sluchu: Nadměrná kůže může znemožnit či poškodit sluch. Kromě toho pleť kolem očí může omezit schopnost jedince uzavřít víčka, což může vést k vysychání očí a riziku poškození rohovky.
- Svědění: Nadměrné vysušování vede k velké svědivosti.

Abyste věděli komu Vaše pomoc přímo půjde a že opravdu můžeme jednomu člověku změnit nebo alespoň hmatatelně příjemnit život, vybrali jsme konkrétní osobu - paní Marušku Žampachovou, která je z Litvínova u Mostu a trpí tímto závažným onemocněním v kombinaci s nemocí motýlích křídel. Její příběh a fotografie tohoto onemocnění, stejně tak jako fotky Marušky si můžete prečíst a prohlédnout  zde. Peníze použije na nákladnou spotřebu kosmetických a léčivých přípravků, které jí alespoň trochu usnadňují život s touto nevyléčitelnou nemocí. Je nutné si uvědomit, že nemocný trpící ichtyózou spotřebuje až 12 kg přípravků měsíčně. Paní Maruška si samozřejmě přijde šek symbolicky převzít a platba jí bude odeslána z transparentního účtu. Přečtěte si její zpověď o životě s ichtyozou.  

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Je nutné se přihlásit a nejpozději do 31.7.2021 zaslat krátké video z procedury (např. jak tetujete, nebo jak máváte do kamery...) + fotky Vaší práce.  Veškeré instrukce obdržíte emailem. 

Po přihlášení obržíte Vaše soutěžní číslo a číslo transparentního účtu.
Soutěžícím se stáváte až po přijetí Vaší platby na transparentní účet. 

V případě zájmu vyplňte prosím přihlášku níže. 

POROTCI:
Veronika Fleišer – master Fleiš Academy
Michaela Černá – master Fleiš Academy
Martina Neumann – master assistant Fleiš Academy
Kateřina Zacharová – Gold Artist
Hanka Hanzelová – Gold Artist
Andrea García Boskovičová - školitelka Španělsko/SK
Darina Saláthová - školitelka SK

Porotci mohou také přispět, ale nemohou soutěžit.