Zpět
17.08.2021, Czech PMU Congress

O kongresu

KDY:   NOVÉ DATUM  20.8. - 22.8.2021
Omlouváme se za změny termínů, díky pandemii Covid-19 nebylo možné uskutečnit kongres v předchozích termínech, neboť nebylo možné zajistit cestování zahraničních speakerů.
KDE: Hotel Cascade, Radniční 3, Most

Dvoudenní vzdělávací maraton permanentního make-upu je tu. Poprvé se tato akce bude týkat výhradně permanentního make-upu a přídavných procedur, při kterých narušujeme kůži. Akce je určena všem milovníkům PMU, nejen studentům Fleiš Academy. Akce je pod záštitou Unie kosmetiček a Fleiš Academy.

Jazykové bariéry se nemusíte bát, zahraniční přednášky budou live překládány do českého jazyka. 

Pro účastníky kongresu jsme vyjednali speciální cenu na ubytování 1450 Kč/noc pro dvojlůžkový pokoj. Pro zachování této ceny si musíte ubytování rezervovat pouze přes email hotelu:  hotel@hotel-cascade.cz pod heslem: make-up. Kongres začíná v pátek v poledne, doporučujeme se ubytovat od čtvrtka/pátku do pondělí. Pokud se ubytujete v pátek v ranních hodinách, hotel účtuje příplatek za brzký check in (cca 200-500 Kč). 

Při příležitosti kongresu bude probíhat dobročinný projekt a soutěž "POMÁHÁM TETOVÁNÍM".

PROGRAM

                

Organizátor si vyhrazuje změnu programu! Časy jsou pouze orientační a mohou se průběžně měnit.

Chcete se prezentovat na tomto kongresu s Vaší značkou? Popřípadě máte zájem o prezentaci na hlavním jevišti Vaší techniky? Tento ročník je již uzavřen, ale chystáme již druhou edici  pro rok 2022.

Napište nám na kuncovaveronika@gmail.com

ÚČAST NA KONGRESU: 14.900 Kč (Gold Artist, Silver Artist a Artist Fleiš Academy 13.500 Kč)
CENA vstupenky kongresu je včetně účasti na gala večeru. Obsahuje lehké občerstvení po celé dva dny, dále gala večer s rautem ve formě švédských stolů, nealkoholické nápoje a lehké alkoholické nápoje (víno, pivo) na gala večeru.

MOŽNOST +1  NA GALA VEČER: +2.500 Kč
Tato možnost je pro osobu navíc, která se neúčastní kongresu, ale ráda by se k Vám připojila na gala večeru (např. partner, manžel….)

NEPROMARNĚTE ŠANCI, KAPACITA OMEZENA – VSTUPENKU A OSTATNÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY NAKOUPÍTE KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK.